Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dlouhodobě odstavený autovrak
Datum nahlášení
22.12.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Odstavený autovrak déle jak 2 roky na komunikaci v ulici Stará Mlýnská. Neřešeno při každoročním čištění komunikace ani pravidelnými průjezdy městských strážníků. Děkuji
Lokalita závady
Stará Mlýnská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dlouhodobě odstavené vozidlo vedeme v evidenci. Jak naplní ustanovení §19 zákona č. 13/1997 Sb., (stane se vrakem) zahájíme správní řízení.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email