Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zlomená dopravní značka
Datum nahlášení
23.01.2020
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Zlomené dopravní značení - zákaz zastavení
Lokalita závady
Rybniční, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email