Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa pouličního osvětlení
Datum nahlášení
23.02.2016
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Jedná se o lampu číslo 3316 - ulice Karolíny Světlé (první lampa vpravo z ulice Heydukova).
Lokalita závady
Heydukova 1768/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email