Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Skládka
Datum nahlášení
23.02.2020
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Při provádění zateplení štítu panel.domu č.p.2531 v Jugoslávské ul. došlo k odbourání cihelného zdiva a tento materiál skončil na p.p.č.2943/17.majetku města.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
kontaktovaná předsedkyně družstva situaci řeší a přislíbila zjednat nápravu, spočívající v odklizení odpadu, nejpozději do poloviny března tohoto roku (je nutné zajistit termín pro přistavení kontejneru a sjednat pracovní síly k naložení odpadu).
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email