Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek skládka
Datum nahlášení
23.03.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den ,po celé cestě od Prosetic na Novou Ves je poházen velkoobjemný odpad (pneu,plasty aj.)
Lokalita závady
část obce Prosetice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek byl zadán k úklidu jako černá skládka.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email