NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230320_2041

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevýrazné zábrany

Datum nahlášení
23.03.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den, mám připomínku k těmto (viz fotka) bílým zábranám, které se nacházejí před Domem kultury Teplice. Ze stran jsou notně omlácené (to by mi až tak nevadilo), protože se jedná o zákeřnou past na pozornost řidičů. Nedávno jsem byl svědkem tohoto : Vlevo od této zábrany parkovala řidička (předkem auta k DK), když už se jí povedlo naložit rozpustilé děti do auta, tak vyjela. Bohužel předkem auta přitom zatočila tak nešťastně, že velkou silou bouchla (ze strany) do této zábrany a hodně si poškodila bok auta. Stres, starosti, nepozornost, Prostě zábrana není ve zpětném zrcátku vidět, tak na ní zapomněla. To se může stát každému. Můžete je prosím namísto nenápadné bílé barvy natřít nějak výrazně? Třeba žluto oranžové pruhy nebo tak něco. Aby to parkující víc bouchalo do očí a minimalizovaly se podobné kolize. Zábrany se nachází na hranici parcel 4542/1 a 4542/6 – obě v majetku města.

Lokalita závady
Mírové náměstí, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email