Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Hromady odpadku
Datum nahlášení
23.03.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Myslim , ze v celých Teplicíh je na ulicích neskutecny neporadek... zkuste zacit uklizet aspon tam kde to lze ( nemluvim o hruznem nechutnem vybydlenem hotelu v Mlynske ulici).
hromady odpadku okolo chodniku na ulici Mlynska az po Prosetice, zacatek cesty od Prosetic smeren k pohadkovému Lesu.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Pozemky ve vlastnictví města zkontrolujeme a případně zadáme k úklidu, k úklidu pozemků ve vlastnictví jiných právnických či fyzických osob vyzveme vlastníky.
Hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email