NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230421_f7a5

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Břetislavova stezka - keře v silnici

Datum nahlášení
23.04.2021

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Keře přerůstají do silnice

Lokalita závady
Břetislavova stezka 1680/3, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, odkazuji na odpověď v identickém hlášení č. 230421_4198.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová, OŽP


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email