Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vysoká tráva
Datum nahlášení
23.05.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,
na adrese Trnovanská 1528-1535 je vysoká, kvetoucí tráva a odkvetlé pampelišky. Chápu, že v období dešťů roste tráva rychleji. Prosím o její rychlé posekání, i vzhledem tomu, že jsme alergici.
Děkuji moc
Lokalita závady
Trnovanská 1532/10, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, sekání trávy v první fázi vegetace je vždy "problematické" - na 300 hektarech zeleně v Teplicích roste tráva stejně rychle a ve stejnou dobu...bohužel dodavatelská firma není schopna posekat ji na všech plochách ideálně během týdne... Jedou podle možností, počítám, že v horizontu cca týdne by mohli být u vás.
V pylové sezóně (v období sucha) létají pyly stovky (tisíce) metrů - posekání před domem nebude mít tedy výrazný efekt...
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email