Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díra na vozovce
Datum nahlášení
23.06.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Zastávka trolejbusů u Plavecké haly je díra ve vozovce . V jízdním pruhu.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email