Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlý keř zakrývající zrcadlo na křižovatce
Datum nahlášení
23.06.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na křižovatce ulic Antonína Dvořáka a Ševčíkova (blízko bytového objektu SBD Mír) se nachází přerostlý keř, který kompletně zakrývá zrcadlo. Zrcadlo je zde jedinou možností, jak přes zaparkována auta v ulici vidět bezpečně na křižovatku.
Lokalita závady
Ševčíkova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášen. Keře budou ořezány s nyní probíhajícím střihem živých plotů.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email