Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uschlé stromy
Datum nahlášení
23.07.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Ulice Josefa Hory, Teplice - horní část ulice. Na trávníku před dvěma panelovými domy čp 2553-56 rostou tři stromy, které jsou suché, zčernalé a odlupuje se z nich kůra, viz foto. Stromy jsou blízko u chodníku vedoucím podél silnice.
Lokalita závady
Josefa Hory, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření. Pokud budou dřeviny vykazovat špatný zdravotní stav či sníženou vitalitu budou v období vegetačního klidu pokáceny.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email