Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Blikající lampa
Datum nahlášení
23.08.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
U chodníků vedle vysokého stromu v Unčínské 1510 je stále blikající lampa již delší dobu. Lampa osvětluje schodiště. Několikrát se již stalo,že starší lidé zakopli. Vadí to i epileptikům.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Jen pro upřesnění-jedná se o stožár číslo 4909?
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email