NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230817_ddcb

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Parkovací pruhy vyznacit

Datum nahlášení
23.08.2017

Kategorie závady
Dopravní situace

Popis závady
Dobrý den ,chci se zeptat zda je možné na Moskevském náměstí vyznacit parkovací místa? Ptám se ž toho důvodů,ze í tak je tu málo parkovacích míst á spousta lidí zaparkuje jako ž dovolením Čuně a pak tu není místo pro další lidi . Děkuji

Lokalita závady
Moskevské náměstí 1467/2, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V nejbližší době provedeme místní šetření a vyhodnotíme situaci. Po té Vás budeme informovat o výsledku.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email