NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230819_0bc3

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zeleň ohrožující dopravní provoz

Datum nahlášení
23.08.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, na hlavní ulici u restaurace rozhled na bílé cestě jsou zrostlé stromy s pozemku bývalé pekárny, vila. Stromy zasahují toliko do silnice, že dodávky se jim musí vyhýbat a přejíždějí do protisměru čím značně dochází k ohrožení zdraví účastníků silničního provozu. Stejná situace je o cca 200 m níže nad restaurací Čáslavka směr z Nové Vsi dolu pod mostem, téměř v křižovatce. Děkuji

Lokalita závady
Novoveská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastníka pozemku, ze kterého zeleň zasahuje do komunikace, vyzveme k odstranění přesahujících větví.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email