Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uschlé stromky
Datum nahlášení
23.08.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, chtěl bych poprosit o znovuvysazení několika stromů u parkoviště za domem V Závětří 1678. Stromky byly vysázeny v rámci vybudování parkoviště, bohužel jich cca 5-6 uschlo
Lokalita závady
Doubravická, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
Tyto dřeviny máme zařazeny v seznamu náhradních výsadeb podzim 2021 či jaro 2022.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email