NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230821_930e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený kryt kanálu inženýrských sítí

Datum nahlášení
23.08.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Poškozený kryt kanálu inženýrských sítí

Lokalita závady
Českobratrská 808/17, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady opakovaně urgujeme u vlastníka zařízení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email