Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nedostatečná bezpečnost
Datum nahlášení
23.09.2015
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
V prostoru opravy silnice není dostatečně zajištěna bezpečnost pro procházející obyvatele Teplic. Auta nerespektují zákaz vjezdu. Policisté bezpečné přecházení přes přechod - který je nutný - nezajišťují.
Lokalita závady
ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Ukončená uzavírka
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email