Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesekaná tráva
Datum nahlášení
23.09.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,stále nesekaná tráva.Naposledy sekáno 12.8.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ke konci vegetačního období je tráva na tzv. "sídlištních plochách" sekána v souladu s platnou v intervalu cca 7 týdnů (na počátku vegetace cca 1 x za 4 -5 týdnů, dle intenzity růstu). V nejbližších dnech bude v okolí vašeho bydliště pravděpodobně zahájena další seč. Smlouva v současné době porušena není.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email