Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Utržená cedulka s Kocourem v botách
Datum nahlášení
23.09.2020
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
V Pohádkovém lese jsme včera se skauty našli utrženou cedulku s Kocourem v botách. Osneseme ji dnes do podatelny MÚ.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Cedulku si z podatelny vyzvedneme a necháme závadu opravit.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email