Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý terén na zatravněné ploše u odbočky ke garážím u restaurace Bowling (Petersik) v ulici Trnovanské (viz. situace)
Datum nahlášení
23.09.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Propadlý terén na zatravněné ploše pravděpodobně ve vazbě na nějaký v minulosti realizovaný zásah některého ze síťařů s tím, že si v tomto místě terén postupně sedl a už se nikdo nevrátil k tomu, aby propadlinu vyplnil
Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po zjištění zhotovitele akce, na dotčeném pozemku, bude investor vyzván k nápravě.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email