NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

231016_d978

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nemožnost parkování

Datum nahlášení
23.10.2016

Kategorie závady
Dopravní situace

Popis závady
Prosím o shlédnutí času - pokuty zde jsou pravidelně udělovány vždy v noční hodinu - nyní 00:35. Musím bohužel konstatovat, že toto dělá Městská policie naschvál. Dle informací od Městské policie v Děčíně, Ústí nad Labem tolerují toto parkování v nočních hodinách na přeplněných sídlištích, a v tuto hodinu v tomto případě pokuty neudělují! Prosím o urychlené řešení situace. Nejen o domluvu s MP, ale také ohledně parkovacích míst.

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Situaci ohledně parkování zkonzultujeme s Městskou policií a o výsledcích Vás budeme informovat.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
oddělení dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email