Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propad chodníku
Datum nahlášení
23.10.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadlý chodnik. Zámková dlažba.Pravá strana ,směr centrum
Lokalita závady
ulice Lípová 411/35, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme prověřili a zadali k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email