Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nefunkční veřejné osvětlení
Datum nahlášení
23.12.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesprávně nefunkční veřejné osvětlení v Ulici Třeízského před domem čísl popisného 2100. Lampa veřejného osvětlení svítí náhodně (někdy svítí,někdy nesvítí) porucha lampy je již delší sobu. Číslo sadového sloupu lampy je 0245
Lokalita závady
Třebízského ev. č. 773, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email