NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240122_590a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
2x autovrak

Datum nahlášení
24.01.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Na parkovišti před areálem Dopravního podniku, ul. Emilie Dvořákové (nyní ARRIVA CITY) jsou 2 vraky již 1 rok odstavené a rozpadají se blokují parkoviště.

Lokalita závady
Emilie Dvořákové, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme aktuální stav "vraků" ve spolupráci s MP Teplice.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email