Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozbité nádoby na odpadky
Datum nahlášení
24.02.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Vypadlé dno, odpadky vysypané venku na trávě. Tato poškozená nádoby je na konečné trolejbusu 105 v uiici Antonína Sochora, Šanov II, ale viděla jsem je i jinde po městě. Zřejmě potřebují vyměnit všechny.
Lokalita závady
Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stav odpadkového koše nechám prověřit a vzniklý nepořádek uklidit. Obávám se však, že jako na mnoha jiných stanovištích je závada způsobena vandalismem. Odpadkové koše tohoto typu jsou vybaveny spodním výsypem a stávají se bohužel zejména o víkendu terčem mladistvých, kteří pokud do nich kopou, koš se takto otevře, aniž by bylo způsobeno jeho trvalé poškození.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email