NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240321_4ebc

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nebezpečné suché stromy

Datum nahlášení
24.03.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den za naším domem je zeleň a stromy některé jsou již suché a staré a potřebovali by ošetřit a pokácet. Tomto místě si hrají děti a vede tu i chodník kde chodí spoustu lidí a je jen otázkou kdy na někoho spadne strom nebo větev.

Lokalita závady
Litoměřická, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 25/3/2021 prověřena na místním šetření. Suchá dřevina bude odstraněna, suché větve budou během měsíce dubna ořezány.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email