NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240321_cbae

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nemocný strom

Datum nahlášení
24.03.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, v ulici Revoluční u průchodu (podchod na Hrázní) je strom, který vypadá, že by potřeboval odbornou péči. Některé větve jsou dost suché a při velkém větru i jich hodně propadá. Možná by potřeboval osekat větve. Moc dekuji

Lokalita závady
Revoluční 872/15, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 25/3/2021 prověřena na místním šetření.
Dřevina bude během měsíce dubna 2021 odborně ošetřena.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email