NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240518_5d39

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškození trávníku

Datum nahlášení
24.05.2018

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
V Trnovanské ul. č. 1301 /50 a další, podél celého bloku byl po opravě fasády domu také opravený trávník a zasetá tráva a hned někdo přes něj přejel podél celého domu. Na schůzce, která se konala na konci února t.r. s vámi, byl vznesen požadavek na zabránění vjezdu aut na chodník u domu ,aby nedocházelo k neustálému poškozování trávníku. Bylo vámi přislíbeno, že se zde dají nějaké zábrany. Děkuji

Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tuto situaci stále evidujeme, do současné doby nemáme k dispozici vhodné kameny na instalaci.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email