NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240619_6050

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vyvrácený strom

Datum nahlášení
24.06.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Na pozemku 908/1 je nakloněný (vyvrácený) strom, který ohrožuje veřejné osvětlení a přilehlé ploty

Lokalita závady
část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 27/6/2019 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email