Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená lampa veřejného osvětlení
Datum nahlášení
24.08.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Chybí kryt svorkovnice. Lampa není označena číslem.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email