Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Kontejner zařízení staveniště v křižovatce
Datum nahlášení
24.09.2015
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Dobrý den,
je možné posunout, popř. odstranit kontejner zař. staveniště z křižovatky ul. Heydukova X Máchova? Při odbočování z ul. Heydukova do ulice Máchova je nutné z důvodu umístění kontejneru v křižovatce vjet do protisměru - přes kontejner ale není vidět, zda v protisměru nejede nějaké vozidlo.
Děkuji
Lokalita závady
ulice Máchova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Ukončení prací
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email