Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
24.09.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Poslední lampa v Průjezdné ulici opět nesvítí. Svítila jen chvíli po předchozím hlášení.
Lokalita závady
Průjezdná, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email