Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zanesený chodník
Datum nahlášení
24.10.2016
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Děkuji za oznámení, včera jsem se prošla po uvedeném chodníku, zábradlí je opraveno, což je bezvadné ale nálety a uklizení chodníku jen z malé části poblíž zábradlí, ale chodník vede až do Kladrubské. Z 80% je tak zarostlý a zanesený, že se dá jen těžko projít. Obdrželi jste povolaného pracovníka (píšete p. Engla) špatné informace.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji za informaci. Situaci tedy prověřím sama ve čtvrtek 27/10/2016 a o závěru místního šetření vás budu informovat.
Děkuji za pochopení
--------------------
Dobrý den, dnes jsem se byla podívat na místě. Závěr: chodník bude od listí odklizen po "větším spadu listí" - počítám, že cca do poloviny listopadu. Zeleň lemující tento chodník bude upravena v předjaří 2017. Úprava bude spočívat zejména v odstranění náletů v bezprostřední blízkosti chodníku a v redukci keřů.
Děkuji za upozornění a přeji hezký prodloužený víkend.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email