Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek kolem kontejnerů
Datum nahlášení
24.10.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Chybějící 1 kontejner na tříděný odpad papír a nepořádek kolem nej
Lokalita závady
Duchcovská 414/88e, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu a doplnění chybějící nádoby na papír.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email