Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Keř
Datum nahlášení
25.01.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Vyvrácený vzrostlý keř s kořeny
Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět bude předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně. Situace bude také prověřena na místním šetření dne 1/2/2018.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email