Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
25.02.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Praský chodník, který se zvedá a pro starší občany je chůze po něm obzvláště v zimním období nebezpečná.
Lokalita závady
Antala Staška 1721/31, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Omlouvám se, závada nebyla předána k opravě. Tento chodník není v majetku statutárního města, ale SBD Mír.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email