Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
25.02.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Na Tržním náměstí byly odpadky vždycky a všude. Dnes je tam odběrové místo a před ním chodník plný odpadků, naproti popelnice přetékající odpadky, zpola vyházené na ulici.
Lokalita závady
Tržní náměstí 935/8, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid odpadů z kontejnerového stání a komunikací byl zadán dispečinku společnosti Marius Pedersen a.s..
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email