NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250321_42dd

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
25.03.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Vzhledem k stále postupujícímu nadzvedávání betononového chodníku zaviněné růstem kořenů letitého javoru před vjezdem do garáže v Čelakovského ul. na parcele kat. č.698/2, žádám o odstranění stromu. Po poškození mého vozidla ostrou vystouplou hranou betonu okraje chodníku, jsem byl nucen část chodníku nahradit uložením několika desek. Okraj chodníku se však zvedá dále, takže zajíždění do garáže je postupně obtížnější. Strom navíc trpí klejotokem, takže svým vzhledem stejně nepřispívá ke zlepšení kvality této zanedbané ulice..

Lokalita závady
Čelakovského ev. č. 1973, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevinu zadám k odbornému dendrologickému posouzení, nicméně dřevina roste v lázeňské památkové zóně. Na pokácení této dřeviny potřebuji souhlas památkové péče a následně orgánu ochrany přírody a krajiny.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email