Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
25.04.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dne 18.4. jsem prvně hlásila nepořádek - torzo sedací soupravy - v průchodu mezi ulicemi Revoluční a Na Hrázi. Dnes jsem pořídila foto, které se pokusím zaslat, kde je patrné, že průchod je stále ve stejném stavu. Věřím, že bude i zde proveden úklid, jen si neodpustím poznámku, že se mi jeví jako velmi nehospodárné, jezdit na 1 místo 3x. S pozdravem Alena Mašková
Lokalita závady
ulice Revoluční, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění velkoobjemového odpadu bude zadáno jako odstranění černé skládky.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email