Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přeplněný podzemní kontejner na papír
Datum nahlášení
25.04.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Přeplněný podzemní kontejner na papír a válející se další papír okolo vhozu.
Lokalita závady
U Zámku, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svoz má být prováděn v úterý, kdy je za tím účelem též vymezen dopravním značením přístup k těmto nádobám. Bohužel jej někteří spoluobčané nerespektují a z toho důvodu, ani přes asistenci Městské policie nebylo včera možné svoz provést. V současné době činíme kroky k osazení dopravního značení na jehož základě by bylo možné zajistit odtah vozidel a svoz tak zajistit i v takovém případě. Svoz se nyní budeme snažit zajistit v náhradním termínu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email