Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodvoz odpadků
Datum nahlášení
25.04.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Stížnost na opakované neodvážení odpadu jak z kontejneru tak modro žlutých popelnic.Ulice Lesní je průjezdná přes Horskou do Vojanovy a zpět do Lesní.
Opakovaně není dodržován harmonogram svozu i přes časté urgence u Marius Pedersen.V bytovém domě je 18 bytů a tomu odpovídající množství odpadu.
Neobstojí výmluva,že se provádí v ulici Vojanova oprava vody a frézování ulice.Žádáme o okamžité řešení.
Tomáš Kubát,předseda BD Lesní Teplice
Lokalita závady
Lesní 2522/1, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k zajištění nápravy. Během dneška byl přislíben náhradní svoz, další by měli již probíhat v běžných termínech dle harmonogramu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email