Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Špatně viditelné parkovací značení a změna dopravního značení
Datum nahlášení
25.04.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Na parkovišti není dostatečně využitá kapacita míst pro špatně zřetelné parkovací čáry.
Parkovací místa by přibyla, pokud by se parkoviště stalo jednosměrným.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, obnova vodorovného dopravního značení na zmíněném parkovišti je již objednána a proběhne v nejbližších týdnech.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email