NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250519_67e1

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neodtékající voda.

Datum nahlášení
25.05.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Velké louže, žádný odvod vody, z celé ulice naplavený bláto, listy. Není kam aby voda odtékala. Při každém, i malém poprchavani se dělají louže a jsou tu několik dní po dešti. Jedná se o louži od po celé délce domu Bílinská č.p.2158-2157 na šířku zabírá 50% vozovky

Lokalita závady
ulice Bílinská 2158/76, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email