Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ucpaná dešťová vpusť
Datum nahlášení
25.05.2020
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Je potřeba vyčistit mřížku dešťové vpusti a nejspíš i sběrný koš pod mřížkou
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě v nejbližší možné době. Po prověření byl dán pokyn k vyčištění
dešťové vpusti v průběhu měsíce června.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email