Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vysoká tráva
Datum nahlášení
25.05.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přes přerostlou trávu podél silnice není vidět při výjezdu do křižovatky, nebezpečné misto.
Lokalita závady
Modlanská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email