Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlé keře a stromy
Datum nahlášení
25.06.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Stromy v zahradě MŠ Na Spojce potřebují pokrátit větve, které zasahují až na fasádu domu Pod Tratí 219, 220. Za silnějšího větru bouchají do oken. Zároveň by bylo vhodné ořezat přerostlé keře kolem tohoto domu. Děkuji.
Lokalita závady
Pod Tratí 220, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, dřeviny se nacházejí na pozemku Mš, mateřské škole byl podnět předán, bylo přislíbeno ořezání dřevin.
-----------------------------------------------------------------
dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 1/7/2021 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email