Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlá vozovka
Datum nahlášení
25.07.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Před vjezdem do objektu č.p. 2076 na Dubské ulici se u pravého okraje vozovky objevil otvor ve vozovce o průměru cca 15cm , pod otvorem je dutý prostor , otvor se dále zvětšuje po přejezdu aut .
otvor je cca jeden metr od vjezdu do objektu , cca třičtvrtě metru od obrubníku
Lokalita závady
ulice Dubská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email