Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlá zeleň , nálety,odpadky
Datum nahlášení
25.07.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přerostlá zeleň vzniklá nálety dřevin , schovávají se zde nepřizpůsobivý občané , ženy zde poskytují sex. služby a hromadí se zde odpadky.Žádali jsme již několikrát o sjednání nápravy a činím tak znovu. Po přilehlém chodníku se nedá bezpečně chodit dřeviny zasahuji do chodníku.
Nemluvím o vzhledu prostředí.
Teplice se mění v hezké a čisté město proto prosím nevynechávejte některé části města na pospas.
Lokalita závady
Riegrova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ve čtvrtek 30/07 situaci prověříme při místním šetření - v označeném místě navazují pozemky ve vlastnictví města na pozemky ve vlastnictví jiné právnické osoby.
V případě, že přerostlá zeleň a nepořádek bude na cizím pozemku, vyzveme vlastníka k nápravě závadného stavu.
Pokud to budou pozemky města, zajistíme nápravu nejpozději do poloviny srpna.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email