Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
25.08.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,nepořádek asi vytahaný z kontejneru,oblečení ,plasty atd.
Lokalita závady
ulice Na Spojce, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek byl zadán k úklidu jako černá skládka s termínem do 1.9.2016. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email